خبر خوب برای دارندگان آیفون؛ دوربین گوشی های آیفون هوشمند می شود

خبر خوب برای دارندگان آیفون؛ دوربین گوشی های آیفون هوشمند می شود

اخبار حاکی از ارائه زودهنگام اپلیکیشن دوربین هوشمند Microsoft Pix برای آی او اس است.
به گزارش کلیک، مایکروسافت به‌زودی کاربران آی او اس را با انتشار Microsoft Pix خوشحال می‌کند. Pix که یک برنامه دوربین هوشمند است، بهترین نسخه از عکس‌های گرفته شده توسط دوربین گوشی را به طور خودکار پیدا می‌کند و کیفیت آن‌را افزایش می‌‌دهد. هنگامی که شما شاتر دوریین را فشار می‌دهید، این اپلیکیشن تصاویر گرفته‌شده قبل از فشاردادن شاتر را بررسی می کند و بلافاصله بعد از فشار دادن شاتر و گرفتن تصاویر بعدی، آن‌ها را با هم مقایسه می‌کند و بهترین تصویر را به شما معرفی می‌کند. درست هنگامی که وارد اپلیکیشن می‌شوید، ISO و جهت تصاویر به طور خودکار تنظیم می‌شوند و سپس اگر در صدد گرفتن تصویر از چند نفر در کنار یکدیگر باشید، چهره‌ها به طور خودکار شناسایی و به داخل کادر فوکوس آورده می‌‌شوند؛ تنظیمات نیز بهینه در نظر گرفته خواهند شد.
اگر این اپلیکیشن حرکتی جالب و جذاب را در عکس بیابد، آن را به طور خودکار به یک ویدیو گردشی مانند Live Photos در اپل تبدیل می‌کند؛ تنها تفاوت این است که Live Photos به محض فشار دادن دکمه شاتر شروع به فیلم برداری می‌کند، در‌حالی‌که Microsoft Pix تنها اگر رخداد یا لحظه‌ جذابی به وقوع بپیوندد، شروع به فیلم برداری از آن لحظه می‌کند که این عمل بسیار بهینه است و از هدر رفتن میزان حافظه گوشی جلوگیری می‌کند. جالب است بدانید هنگامی که این اپلیکیشن بهترین تصویر را برای شما پیدا می‌کند تا از آن استفاده کنید، در صورتی که چندین چهره در عکس وجود داشته باشد، چهره‌های داخل تصویر را نیز بر حسب اولویت ارائه می‌کند.
در حالی که مایکروسافت این اپلیکیشن را هنوز در دسترس کاربران اپ استور قرار نداده است، اما به زودی کاربران خواهند توانست با مراجعه به اپ استور این اپلیکیشن بسیار مفید و جذاب را دانلود و استفاده کنند.
منبع: شهر خبر