با 3 کلید در گوگل کروم حرفه ای شوید

با 3 کلید در گوگل کروم حرفه ای شوید
کلید کنترل یا CTRL در ویندوز یکی از پرکاربردترین کلیدهایی است که همواره در تمامی برنامه ها و در سطح ویندوز مورد استفاده قرار می گیرد.
در این گزارش قصد داریم تا به معرفی سه کلیدترکیبی بسیار پرکاربرد و فوق العاده مهم اشاره کنیم که هر لحظه در مرورگر کروم می توانید از آنها استفاده نمایید که به افزایش سرعت کاربری شما منجر خواهند شد.
۱ – انتخاب چند تب با نگاه داشتن کلید CTRL و سپس انتخاب آنها. علاوه بر کنترل، کلید Shift نیز انجام پذیر می باشد. در اینجا قادر خواهید بود تا بر روی این تب های انتخاب شده یک عمل یکسان را انتخاب کنید. به عنوان مثال می توانید تمامی این تب ها را در پنجره دیگری از مرورگر کروم خود انداخته و سپس کلید CTRL را رها نمایید.
۲ –بهترین راه برای اضافه کردن یک صفحه به علاقه مندی ها استفاده از کلید ترکیبی CTRL + D است. این کار ساده ترین راهی است که جهت امر ذکر شده می توان انجام داد. حال شما می توانید با استفاده از کلید ترکیبی CTRL + Shift + D تمامی تب هایی که در پنجره مرورگر باز هستند را به علاقه مندی ها اضافه نمایید. این امر تمامی صفحات را در پوشه های خاص خود در پوشه اصلی علاقه مندی ها ایجاد می نماید.
۳ – استفاده از کلید ترکیبی CTRL + Shift + Del جهت باز کردن پنجره پاک سازی تاریخچه (History) یکی دیگر از کاربردهای کلید کنترل است که می تواند سریع ترین حالت رسیدن به این بخش از مرورگر کروم باشد.
منبع:شهر خبر